English

صفحات هنرمندان و ایرانیان برجسته

طراحی خوب یک وبسایت و به روز نگاه داشتن آن وقت و هزینه زیاد لازم دارد، مخصوصاً اگر هدفش این باشد که وبسایت براحتی توسط موتورهای جستجوگر نظیر گوگل (Google) یا یاهو (Yahoo) دیده و استخراج شود و یا توسط مردم شناخته شود. ما میتوانید با هزینه کم چندین دلار در ماه برای شما صفحه ساده و قدرتمندی بسازیم با مزایای زیر:

  • صفحه دو زبانه (فارسی و لاتین): بسیاری از وبسایتها توانایی درج متن فارسی را ندارند. ما میتوانیم برای شما صفحه دو زبانه (فارسی و لاتین- انگلیسی، فرانسه، آلمانی و غیره) بسازیم.
  • پس از ایجاد صفحه در سایت ما، رویدادهای خود را میتوانید به رایگان در سایت اضافه کرده تا به صورت خودکار به قسمت رویدادهای "آینده" یا "گذشته" صفحه شما لینک شوند. بدین ترتیب کاربران و موتورهای جستجوگر براحتی اطلاعات بروز شده شما و رویدادتان را همزمان استخراج خواهند کرد.
  • صفحه و رویدادهای شما مستقیماً در دسترس سدها هزار کاربر سایت ما قرار میگیرد و شما مشکل جذب ترافیک و بازاریابی اکثر سایت‌های ایرانی را نخواهید داشت.
صفحه‌های اختصاصی چند هنرمند را در اینجا می توانید ببینید.

هزینه ایجاد یک صفحه در سایت کدوم اندک میباشد. در صورت تمایل به درج صفحه اختصاصی خود، جزئیات زیر را با استفاده از این فرم برای ما بفرستید:

۱- زندگینامه شخصی یا حرفه ای خود در حداکثر دو یا ۳ پاراگراف (۵۰۰ کلمه یا ۱۵۰۰ حرف) به فارسی و لاتین (انگلیسی، فرانسه، آلمانی و غیره)
۲- حداکثر ۳ تصویر با کیفیت خوب از شما یا کارهایتان
۳- لینک ویدئویی یوتیوب از شما یا کارهایتان

بازگشت به بالا